Без категорії

Національний залізничний оператор КНР корпорація China Railway почав цикл випробувань високошвидкісних залізничних потягів з технологіями штучного інтелекту. Тести стартували в провінції Ляонін (Північно-Східний Китай) на ділянці залізниці, що з’єднує Пекін і адміністративний центр провінції Ляонін – місто Шеньян, передає  ТАСС.

У поїздах використовується безліч передових технологій, серед яких хмарні обчислення, “інтернет речей” (internet of things), великі дані, а також новітні розробки в області штучного інтелекту. Це дозволить забезпечити майбутнім пасажирам більш якісний, ефективний і екологічний сервіс.

Випробування триватимуть до кінця вересня цього року. Як стверджують представники China Railway, “в майбутньому подібні склади можуть бути використані для надання технологічної підтримки різних проектів в галузі будівництва та експлуатації високошвидкісних залізничних магістралей в КНР”.

Одним з них може стати ділянка дороги, що з’єднує Пекін і новий центр індустріального району Пекін-Тяньцзінь-Хебей (Північний Китай) – економічну зону “Сюн’ань”, рішення про створення якої було прийнято в 2017 році. Як раніше відзначав голова КНР Сі Цзіньпін, “Сюн’ань” буде побудований як “розумне і екологічно чисте місто міжнародного рівня, де будуть розвиватися нові наукомісткі галузі промисловості”.

Протяжність залізничних колій в Китаї становить близько 124 тис. кілометрів, при цьому з них понад 22 тис. кілометрів – високошвидкісні залізничні магістралі.