United People – це унікальний вокальний проект, який не має аналогів на території Європи. Професіоналізм, неординарність та оригінальність звучання – відмінні риси цього колективу.
United People – це мікс джазу, r`n`b, soul і funk, який виконується п’ятьма чарівними дівчатами. Вони радують і дивують слухачів всієї України, будучи гостями найпрестижніших музичних форумів.
Створений з кращих українських виконавиць, цей проект неодноразово ставав переможцем міжнародних вокальних і джазових конкурсів. Колектив увійшов до вісімки кращих джазових ансамблів a capella за версією «Tuscia in Jazz». Влітку 2014 року United People брали участь в національному телевізійному шоу «X–FACTOR». На даний момент ансамбль веде активну концертну діяльність і займається студійною роботою.

Склад гурту:
Олександра Половинська – vocal;
Ольга Перепелиця – vocal;
Марія Титова – beatbox, vocal;
Анастасія Хижняк – bass, vocal, trumpet;
Анастасія Іващенко – vocal.

United People – це вокальна сенсація, яка створюється виключно голосами без музичного супроводу (a capella), імітуючи звучання різноманітних інструментів. Теплота, щирість та чистота звучання заворожуватимуть Вас кожної миті виступу.

United People
United People
United People
United People