16 червня у Львівській філармонії вперше після двох років гастрольної діяльності закордоном з великим сольним концертом виступив чоловічий вокальний ансамбль La VIVo. Хлопці довго готувались до концерту і хотіли порадувати рідну львівську публіку якнайкраще. І їм це вдалось! Концерт був у двох відділах і протягом всього часу колектив дарував публіці багато щирих емоцій та справді хорошої музики.
     Незрівнянний ведучий вечора Андрій Жолоб вийшов на сцену і підготував публіку як слід. Хлопці тільки вийшли на сцену і ще нічого не співали, а повний зал щирих глядачів вже дарував бурхливі оплески співакам. Сам виступ почався з традиційної української музики. Хлопці вийшли у лляних вишиванках і десь “здалеку” почали співати “За нашов стодолов” поступово нарощуючи темп і даючи драйв цій пісні. Більше того, на початку вони ще й імітували спів пташок додаючи незвичного колориту. Трошки даючи ліризму “Ой чий то кінь стоїть” та протяжної степової пісні “Ой, полечко, поле” колектив завершив міні-фольковий блок запальною “Марічкою” присвячуючи її усім Марічкам в залі. Ансамбль пішов за сцену, щоб з’явитися в новому амплуа, а тим часом ведучий розказав публіці трохи про історію колективу і запросив на сцену для виконання наступних пісень музикантів, які разом з хлопцями, котрі з`явились у смокінгах перенесли публіку у ретро-вимір. Вони виконали “Я тут – ти там” та “Галльо” С.Гумініловича, “Намалюй мені ніч” М.Скорика, а наостанок акапельно “Папіросу” А.Кос-Анатольського. Публіка зрілого віку не залишилась байдужою, оскільки ці пісні були шлягерами свого часу. Як далі хлопці зазначили: “І у нашому колективі не без талантів!”. Це означало, що прийшла черга для авторських композицій. Такою була запальна пісня Артема Банара “Я не сплю тепер ночами”. Від такого драйвового виконання неможливо було б заснути!
      Згадали і про нелегку історію українського народу і присвятили стародавній кант “Через поле широкеє” усім захисникам українського народу, які десь там, у степах і полях захищають нашу рідну землю. Від виконання цієї пісні у залі відчувався “мороз по шкірі”. Наприкінці першого відділу ансамбль заспівав в`язанку пісень Океану Ельзи і співано оголосивши про перерву пішли зі сцени. Публіка протягом концерту настільки емоційно і щиро сприймала La VIVo, що після кожної пісні зал вибухав бурхливими оплесками.
      В другому відділі хлопці з’явились у сучасних костюмах і влаштували публіці невеличку музичну подорож навколо світу. Почали із джазового стандарту “Java jive”, подарували китайську композицію, оскільки ансамбль La VIVo є бажаним гостем у Китаї, де пропагує українську культуру і подає в новому звучанні китайські композиції. Далі прозвучала зараз популярна пісня Сема Сміта “Not the onle one”, яка відома своїм неабияким ліризмом. І знов La VIVo почав “розігрівати” публіку заспівавши в’язанку італійських пісень, подавши в оригінальному трактуванні грузинську “Суліко” і в`язанку пісень короля поп-музики – Майкла Джексона. Апофеозом всього була неймовірно драйвова індійська пісня. Зал просто вибухав оплесками після кожної нової композиції. І тут публіка почала скандувати – “про Львів!”. Як же без знаменитої “Пісні про Львів”. Після неї хлопці заспівали дуже оригінальну пісню-представлення і зійшли зі сцени, але публіка не відпускала. І вони повернулись на біс, ще раз розірвавши публіку! Після цього ведучий Андрій Жолоб разом з публікою подякували гурту La VIVo за чудовий концерт, багато позитивних вражень та емоцій. Думаю, що після такого концерту в колективу з’явиться ще більше прихильників, а їхня творчість знову не раз буде радувати слухача.

Виступ LaVivo у філармонії

Виступ LaVivo у Львівській філармонії
Виступ LaVivo у Львівській філармонії
Виступ LaVivo у Львівській філармонії
Виступ LaVivo у Львівській філармонії
Виступ LaVivo у Львівській філармонії