Україна – друга країна за величиною на європейському континенті після Росії або найбільша країна, яка повністю знаходиться у Європі.

Україна має тривалу та надзвичайо цікаву історію.У різні часи для позначення території України вживали слова «Скіфія», «Сарматія», «Русь», «Військо Запорозьке», «Гетьманщина» тощо.

Україна змальовується державою засніжених високих Карпатських гір, мальовничих степів та ланів, просторих широких річок та теплих морів. Надзвичайно родючі землі, сприятливі кліматичні умови та прекрасні ландшафти здавна приваблювали людей і вони поступово заселяли територію сучасної України.

Україна має цікаву та своєрідну культуру, традиції. Славиться також дуже смачною кухнею.

Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну
Про Україну

Народне господарство грає важливу роль в українській культурі, особливо в українських весільних традиціях. Українська вишиванка, ткацтво з давніх-давен використовувалися в одязі під-час народних і традиційних свят.

Україна пройшла довгий шлях до своєї незалежності, яку здобула лише 2у 1991 році. Сьогодні Україна – унітарна держава. Вона складається з 24 областей, однієї автономної республіки Крим і двох міст з особливим статусом: Київ, столиця і найбільше місто, і Севастополь.

Україна – це промислово – аграрна країна, вона є одним з провідних експортерів чорних металів, деяких видів сільськогосподарської продукції, продовольства, зокрема, соняшникової олії. Україна також є однією з країн-засновниць ООН і є членом багатьох міжнародних організацій.

Тут налагоджено виробництво ракетоносіїв, супутників та обладнання для дослідження космосу. Україна є значним виробником зброї – військово-транспортних літаків, зенітно – ракетних комплексів тощо.

Український народ – один з найгостеприїмніших народів, як кажуть в Україні, тож «Ласкаво просимо в Україні!»