Без категорії

Європа програла битву за електромобілі, адже тепер повністю залежить від країни-постачальника літієвих батарей, які виробляють в Китаї. Таким чином, азійська держава стає великим гравцем на ринку виробництва електромобілів.

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Саме Китай експерти вважають найбільш сприятливою країною для розвитку бізнесу виробництва електромобілів в майбутньому. Тут виробляють батареї на акумуляторах, які необхідні для того, щоб створити електромобіль.

Зокрема, енергетичний аналітик аналітичного центру Fondazione Eni Enrico Mattei Симона Тальяпіетра впевнена, що Європі в майбутньому доведеться перемістити своє виробництво на територію Китаю.

Виробництво електромобілів в Китаї економічно вигідно для великих компаній, тому що велика кількість клієнтів може зробити велике замовлення і при цьому істотно заощадити на імпорті автомобілів.

За даними консалтингової фірми Wood Mackenzie, близько двох третин світових виробничих потужностей для літієвих батарей, які найчастіше використовуються в електромобілях, знаходяться в Китаї.

У той же час, на території Європи виробництвом такого типу батарей займається лише 1% ринку.