Без категорії

У східних регіонах Китаю почався сезон цвітіння вишні. Це дерево вважається на сході священним і шанованим. Правда, найчастіше його асоціюють з японською сакурою, яка набагато нижча свого “китайського родича”.

Вишня в Піднебесній вважається національним символом держави. Країна затоплена океаном барвистих квітів, який буде залишатися яскравим до самого квітня.

У більшості національних парків дерева вкрилися білими, рожевими і червоними пелюстками. Перші бутони пустили не тільки вишні, але також груші і сливи.

Цей сезон для китайського туристичного бізнесу особливо важливий, так як мільйони туристів з усього Китаю з’їжджаються, щоб побачити подібну красу. Влада країни традиційно організовують масові заходи приурочені до зустрічі весняного сезону.

Наприклад, в Куньмінскому зоопарку в провінції Юньнань почався 19-й фестиваль квітучої вишні, який триватиме до 7 квітня. У ньому представлено понад 5 тис. Квітучих вишневих дерев і яблунь. Фестиваль цвітіння вишні у Шанхаї в 2018 році буде проходити з 16 березня по 15 квітня в парку Гучун, демонструючи 12 тис. дерев квітучої вишні 82 сортів.

Квітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна красаКвітуча вишня Китаю: неймовірна краса