Без категорії

Зараз в Чунціні за проектом Моше Сафді зводиться незвичайний 300-метровий “горизонтальний хмарочос”, який встановлять на чотирьох вежах висотою 250 метрів

Передбачається, що хмарочос стане рекордним по довжині в піднебесних просторах мостом, що з’єднує вежі. Повний проект площею 1,1 кв.км включає в себе вісім висоток, так звану “консерваторію” у вигляді рекордно довгого хмарочоса, торговий центр, офіси, 1 400 житлових апартаментів, резиденції і розкішний готель, повідомляє arch daily.

Усередині піднебесного моста будуть тематичний оглядовий майданчик і сади, пейзажний басейн, а також зони їжі і напоїв. Хмарочос буде виступати не тільки як зв’язок між вежами, а й як окрема частина інфраструктури району, з внутрішніми вуличками і садами.

Щоб подолати вплив сильних вітрів, в конструкції “консерваторії” використовуються передові маятникові підшипники тертя і сейсмічні амортизатори, встановлені на вежах. Така конструкція розсіює енергію вітру більш ефективно, ніж традиційні методи.

Сталева конструкція важить 12 000 тонн і укладена в кільце зі скла і алюмінієвих панелей. Величезну споруду розділили на дев’ять сегментів. Чотири будуються на місці, в точках з’єднання з вежами, а три середніх частини виготовили заздалегідь і встановили за допомогою тросових гідравлічних домкратів. Кінці “консерваторії” добудовуються в самому кінці. Завершити об’єкт планується до середини 2018 року.