14-15 жовтня 2011 року у Трускавці відбувся ХІ Міжнародний економічний форум «Економічна інтеграція – національні пріоритети».

У форумі взяли участь представники 22 країн, зокрема прибула також і китайська делегація, адже Китай– один з найважливіших гравців на світовій економічній арені. В останні роки значно зросла інтенсивність ділових зв’язків між Україною та КНР, тому в наших делегацій було багато спільних тем для обговорень.

Також, за словами голови ЛОДА Михайла Цимбалюка, форум відвідали 260 ділових учасників – представників різноманітних сфер бізнесу: машинобудування та енергетики, банків та консалтингу, приладобудування, будівництва, бізнес-асоціацій та організацій підтримки підприємництва.

Економіка—одна з найважливіших сфер у сучасному світі, рушій прогресу. Однак слід пам’ятати, що жоден розвиток неможливий без культурно-мистецької складової, адже тоді всі матеріальні надбання позбавлені змісту. Країна, як птах, одне крило якого—економіка, інше—культура. Поранивши одне крило, він вже не злетить.

Китай—унікальна країна з величезним культурно-духовним надбанням. Згадуючи Китай, одразу ж виникають дві асоціації: прекрасна культура та міцна економіка. Попри стрімкий прогрес та шалені темпи економічного розвитку, китайці продовжують пам’ятати свою історію, традиції, культуру, міцно оберігаючи свою національну ідентичність у такому глобалізованому світі.

Таким чином серед представників китайської делегації на Міжнародному економічному форумі був голова інституту Культури і мистецтв провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки Чао Даі Джіан. З української сторони були присутні представники Міжнародною громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua».

В рамках форуму відбулися зустрічі представників офіційних делегацій з віце-прем’єр-міністром України та міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком та головою ЛОДА Михайлом Цимбалюком.