У київській галереї «Лавра» з 25 до 30 вересня 2012 року працювала виставка китайських художниць «Прекрасне мистецтво»приурочена до 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та Україною. Організаторами виставки стали «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua», Генеральне консульством України в Шанхаї та Шанхайська федерація жінок.

Було представлено роботи 30-ти найвідоміших сучасних художниць Шанхаю. Картини поєднують в собі сучасні тенденції в мистецтві та водночас зберігають неповторний шарм Сходу.

У відкритті виставки взяли участь Посол з особливих доручень МЗС України Борис Захарчук, аташе з питань культури Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Чао Шіао Юе, голова Федерації жінок Шанхаю Чжан Лі Лі, заступник голови спілки художників Шанхаю Чжан Лей Пін, голова Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua» Юрій Котик, президент міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» Лідія Лісімова.

Організатори висловили подяку усім, хто допомагав у реалізації цього проекту, зокрема Музею Шереметьєвих.