United People – це унікальний вокальний проект, який не має аналогів на території Європи. Професіоналізм, неординарність та оригінальність звучання – відмінні риси цього колективу.
United People – це мікс джазу, r`n`b, soul і funk, який виконується п’ятьма чарівними дівчатами. Вони радують і дивують слухачів всієї України, будучи гостями найпрестижніших музичних форумів.
Створений з кращих українських виконавиць, цей проект неодноразово ставав переможцем міжнародних вокальних і джазових конкурсів. Колектив увійшов до вісімки кращих джазових ансамблів a capella за версією «Tuscia in Jazz». Влітку 2014 року United People брали участь в національному телевізійному шоу «X–FACTOR». На даний момент ансамбль веде активну концертну діяльність і займається студійною роботою.

Склад гурту:
Олександра Половинська – vocal;
Ольга Перепелиця – vocal;
Марія Титова – beatbox, vocal;
Анастасія Хижняк – bass, vocal, trumpet;
Анастасія Іващенко – vocal.

United People – це вокальна сенсація, яка створюється виключно голосами без музичного супроводу (a capella), імітуючи звучання різноманітних інструментів. Теплота, щирість та чистота звучання заворожуватимуть Вас кожної миті виступу.