10 жовтня 2013 року у світ вийшов перший випуск газети “Дивовижний Китай”.

За ініціативи Міжнародної громадської організації “Культурно-дослідницький центр України та Китаю “Ланьхва” вперше в Україні випускатиметься газета про життя та культуру КНР “Дивовижний Китай” українською мовою.

У кожному виданні газети читачі зможуть знайти багато цікавої інформації про всі напрямки розвитку Китаю, традиції Піднебесної, історію КНР, біографії визначних людей, найсучасніші розробки у сфері технологій, новини бізнесу та багато іншого.

Одними з ключових статей першого випуску газети “Дивовижний Китай” є святкування     64-річчя дня народження Китаю. Також Вашій увазі представлено статтю про відкриття Першого Українського Культурного Центру у Шанхаї, яке відбулося на день Незалежності України, була підписана угода між Юрієм Котиком, головою МГО “Культурно-дослідницький  центр України та Китаю “Ланьхва” та Мао Гуо Чуєном — головою правління шанхайської компанії “Їнлун”. В газеті представлені різноманітні рубрики, однією з яких є рубрика “Рекорди Китаю”, де ми зможемо прочитати про найпотужніші суперкомп’ютери, найшвидкісніші залізниці, найактивніших винахідників і ще чимало цікавої інформації сховано на сторінках газети “Дивовижний Китай”.

Газета “Дивовижний Китай” виходитиме що два місяці та розповсюджуватиметься по всій Україні. Також в газеті Ви зможете розмістити оголошення та рекламу.

У кожному випуску газети будуть проводитися різноманітні вікторини серед читачів, а призами стануть цінні подарунки та автентичні сувеніри.

“Маємо надію, що дана газета стане платформою для розвитку плідної співпраці між українським та китайським бізнесом, а також буде цікавим виданням для усіх, хто цікавиться культурою Китаю” – зазначив голова МГО “Ланьхва” Юрій Котик.

Дивовижний Кииай. Випуск № 2(21) 2017 рік

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF

Завантажити в PDF